Mechanizm RWD w przygotowaniu.

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Harat Pokrzywnicki Adwokaci s.c. z siedzibą w Gdańsku świadczy kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych, a także Klientów biznesowych i instytucji publicznych. Naszym celem jest zapewnienie osobom zgłaszającym się do nas rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w podejmowaniu trudnych decyzji. Kancelaria adwokacka, świadcząc profesjonalne usługi prawne, oferuje pomoc poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów i pism procesowych, prowadzenie negocjacji, mediacji, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami. Co ważne zapewniamy Państwu bieżącą i szczegółową informację na temat prowadzonej sprawy.

Udzielanie pomocy prawnej wymaga od nas nie tylko gruntownej wiedzy prawniczej, ale również umiejętności znajdowania jak najbardziej praktycznych i zgodnych z interesem Klientów rozwiązań, co gwarantuje skuteczność podejmowanych działań. Każda z powierzonych nam spraw jetst traktowana priorytetowo. Jesteśmy przy tym przekonani, że nowoczesne świadczenie usług prawnych powinno opierać się na elastycznej i opartej na wzajemnym zaufaniu współpracy z naszymi Klientami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa wymaga analizy na wielu płaszczyznach, dlatego też w naszej codziennej praktyce konsultujemy się z wysoko wykwalifikowanymi księgowymi, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz innymi specjalistami.

Wykonywanie zawodu adwokata wiąże się z dyskrecją. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od Klientów. Pomoc prawna wykonywana przez nas odbywa się z zachowaniem zasad kodeksu etyki zawodowej adwokatów, a informacje uzyskane od Klientów są chronione tajemnicą zawodową.

Wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, jak również Państwa zadowolenie z naszej pracy.

Kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko na terenie Gdańska i Grudziądza ale również całej Polski, w tym w ramach współpracy z innymi kancelariami adwokackimi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez pocztę elektroniczną oraz do umówienia się na spotkanie w siedzibie Kancelarii. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy szczegóły współpracy oraz ustalimy satysfakcjonujące dla obu stron warunki realizacji umowy.

DANE KONTAKTOWE

Harat Pokrzywnicki Adwokaci

spółka cywilna

NIP 9571098215

REGON 368394809

Biuro Gdańsk

ul. Matejki 6/10

80-232 Gdańsk

Biuro

ul. Curie-Skłodowskiej 5-7 lok. 321

Formularz kontaktowy* pola obowiązkowe
Administratorem Twoich danych osobowych jest Harat Pokrzywnicki Adwokaci spółka cywilna, z siedzibą w Gdańsku, ul. Matejki 6/10, 80-232 Gdańsk. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.